21 grudnia 2020

"Spełnione życzenie" Adelina Tulińska
 Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Data wydania: 2020-10-28
Liczba stron: 296
Kategoria: Romans
Moja ocena: 4/6   Dzisiaj przychodzę do Was z magiczną historią świąteczną z miłością w roli głównej. "Spełnione życzenie" to jednym słowem piękna bajka dla dorosłych.
    Kaja właśnie wkracza w dorosłość, ale ma niezbyt dobry start, gdyż dopiero co opuściła dom dziecka, ma obskurne mieszkanie, szuka pracy, a o studiach może jedynie pomarzyć. Pewnego dnia los się do niej uśmiecha i dostaje pracę opiekunki osoby starszej w pięknym pałacu. Jest jednak jeden warunek że strony pracodawcy: dziewczyna musi się trzymać z daleka od młodego dziedzica. Tylko, że Daniel jest bardzo przystojnym i pewnym siebie młodym mężczyzną i Kaja wpadła mu w oko, a po za tym nie jest przyzwyczajony do tego, że jakaś dziewczyna opiera się jego urokowi. Czy dziewczynie uda się utrzymać pracę? Jak rozwinie się jej relacja z Danielem?

    Książka jest z gatunku tych co się przyjemnie czyta i poprawia humor. Posiada niewątpliwie klimat świąteczny i jest bardzo lekka w odbiorze. Co tu dużo pisać? Całkiem niezły romans . Ja z lektury jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam na świąteczny, zimowy czas.
    Za możliwość przeczytania książki dziękuję @wydawnictwo.kobiece

7 komentarzy:

 1. Byłoby miło spędzić świąteczny czas z tą książką.

  OdpowiedzUsuń
 2. To piękna opowieść. Mam ją już za sobą i wciąż pamiętam tę historię :) Tu moja recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2020/12/680-spenione-zyczenie.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że posiada świąteczny klimat. Odpowiednia lektura na ten czas.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zamierzam tę książkę przeczytać. Na szczęście mam ją już na półce.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim moim czytelnikom za odwiedziny i pozostawienie choćby krótkiego komentarza.