3 października 2019

Moja nieobecność

Witam wszystkich, którzy regularnie zaglądają do mnie na bloga, jak i tych odwiedzających mnie sporadycznie.

Chciałabym przeprosić Was, że zniknęłam tak bez zapowiedzi na pewien czas, ale tak jakoś wyszło. Myślałam, że jeszcze uda mi się zamieścić posta, ale niestety... A sprawcą całego zamieszania jest mój synek, który pojawił się w lipcu na świecie i wywrócił moje życie do góry nogami :) oczywiście w pozytywnym słowa tego znaczeniu.


Obiecuję, że powrócę do prowadzenia bloga. Może moje recenzje nie będą się pojawiały zbyt często i może nie regularnie, ale postaram się utrzymywać w miarę jakiś podobny poziom jak do tej pory. Kilka książek mam już przeczytanych i niebawem myślę, że uda mi się zaprezentować Wam moje subiektywne recenzje :)


Pozdrawiam wszystkich !

12 komentarzy:

 1. Kochana doskonale Cię rozumiem. Dziecko jest najważniejsze. My poczekamy cierpliwie. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego i moje gratulacje <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję pociechy w domu. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twoich najbliższych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wielkie wielkie gratulacje :) jak się cieszę z Twojego szczęścia, tak się zastanawiałam właśnie, czy nie porzuciłaś bloga a tu taka niespodzianka :) Wszystkiego dobrego Wam życzę. Maleństwo na pewno wywraca świat do góry nogami ale mam nadzieję, ze znajdziesz dla nas chwilkę :) a jak syneczek będzie widział taką zaczytaną mamusie sam w przyszłości chętnie sięgnie po książki :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim moim czytelnikom za odwiedziny i pozostawienie choćby krótkiego komentarza.