21 stycznia 2021

Co dalej z moim blogiem?

     
    Witam wszystkich bardzo serdecznie. 

    Od dłuższego czasu zastanawiam się, czy jest sens prowadzić w dalszym ciągu mojego książkowego bloga wszystkococzytam. Zauważyłam, że mało kto tu zagląda, a i ja nie zbyt często publikuję nowe posty. Znacznie częściej ostatnio przebywam na instagramie i tam Was serdecznie zapraszam: 

https://www.instagram.com/wszystkococzytam

    Zachęcam abyście mnie tam odwiedzili, gdyż tam się pojawiają znacznie częściej moje nowe recenzje na temat przeczytanych książek, jak również co mam w planach czytelniczych w najbliższym czasie :)

    Pozdrawiam gorąco i zaczytanego wieczoru życzę :D

7 komentarzy:

 1. Powodzenia na Instagramie. Z chęcią zajrzę na twój profil.
  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam Instagrama ale życzę powodzenia. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, ta sama rozterka pojawiła się u mnie w tym roku. Czy pisać dalej bloga, o którym zdążyłam zapomnieć nawet ja? Powrót na niego po czterech latach był emocjonalny, ale uświadomiłam sobie, że pisanie może nadal sprawiać mi przyjemność, nawet jeśli liczba obserwujących zmaleje. Może nie warto porzucać bloga, jeśli mimo wszystko lubisz go prowadzić? :) Ja na pewno będę czekać na nowe wpisy, ale również życzę powodzenia na Instagramie!

  Pozdrawiam cię serdecznie,
  [url=http://bookprisoner.blogspot.com]Book Prisoner[/url]

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jestem raczej za tradycyjnymi blogami. Mam wrażenie, że na Instagramie nie ma takiego odbioru a recenzje gdzieś giną w potoku wielu postów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lecę na Instagrama :) Sama mam podobny problem z blogami, myślę nad powrotem, ale mam wrażenie, że niewiele osób czyta moje posty :(
  Powodzenia na ig!

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie będę cię śledziła na instagramie. Ja od bloga mam czasami długie przerwy, ale w końcu zawsze wraca mi ochota na powrót do pisania trochę dłuższych tekstów niż na instagramie.

  OdpowiedzUsuń

 7. Hello! It's understandable that you're contemplating the direction of your book blog. Social media platforms like Instagram often provide a more dynamic and interactive space for sharing content, especially for visual topics like books.

  It's great that you've found a platform that suits your current engagement style. Instagram can indeed offer a more immediate and visually appealing way to connect with readers.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim moim czytelnikom za odwiedziny i pozostawienie choćby krótkiego komentarza.