28 sierpnia 2017

Biblioteczne łowy

Jak zwykle poszłam do bibliotek po to żeby wypożyczyć jedną książkę, a przyszłam do domu z czterema :)
No tak mam teraz trochę wolnego czasu, więc zaszaleję i poczytam sobie trochę :D
Odwiedziłam bibliotekę ze względu na książkę "Już mnie nie oszukasz" Harlana Cobena, na którą już polowałam od jakiegoś czasu.
Następnie przyciągnęła mnie do siebie półka z nowościami i uśmiechnęła się do mnie taka pozycja jak "Duchowe życie zwierząt" Petera Wohllebena. Często obijała mi się ta okładka o oczy podczas szperania po internecie, więc się skusiłam, może mnie zaciekawić z racji mojego zamiłowania do zwierząt. Przeczytam to ocenię.
 A pozostałe dwie książki znalazły się u mnie  z polecenia Pani z biblioteki :) "Zapisane w wodzie" Pauli Hawkins i "Lato drugiej szansy"autorstwa Morgan Matson. Co do tej pierwszej to mam spore oczekiwania, gdyż czytałam "Dziewczynę z pociągu" i miałam mieszane uczucia, a ta książka jak na razie zbiera raczej dobre opinie. Co do książki Morgan Matson - jedna wieka niewiadoma, nie znam autorki ani nie słyszałam nic o fabule, więc nie pozostaje mi nic innego jak zabrać się za czytanie.

8 komentarzy:

 1. Zapisane w wodzie z czystym sumieniem polecam, książa jest dużo lepsza od Dziewczyny z pociągu. Już mnie nie oszukasz to dobry thriller, aczkolwiek wcześniejsze książki Cobena były dużo lepsze. Na duchowe życie zwierząt mam ogromną ochotę :). Miłej lektury :).

  Pozdrawiam
  zakladkadoksiazek.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Oooo i jest Coben. Super. Udanej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 3. To może być ciekawa pozycja. Jak znajdę czas na pewno po nią sięgnę. Zaobserwowałam i zostaje tu na dłużej. Zapraszam do siebie oraz do udziału w konkursie: www.book-and-lifestyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciągle zastanawiam się nad książką "Zapisane w wodzie". Może w końcu się skuszę :-)
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam żadnej, wydają się ciekawe :) Czekam na Twoje recenzje :)
  Pozdrawiam :)
  czytanie-i-inne-przygody.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Kocham książki Cobena, a co do "Zapisane w wodzie" ciężko jest mi się przekonać do sięgnięcia po tą książkę przez "Dziewczynę z pociągu", która mnie kompletnie rozczarowała :(
  Pozdrawiam, ann-books.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety ja nie lubię wypożyczać książek. Po przeczytaniu (zwłaszcza jak jest super książka) lubię ją odłożyć na moją biblioteczkę i mieć świadomość, że jest tylko moja :D
  Recenzja "Zapisane w wodzie" i "Już mnie nie oszukasz" (Coben <3 ) jest na moim blogu, jeśli masz ochotę przeczytać to zapraszam :)
  Pozdrawiam, maobmaze

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim moim czytelnikom za odwiedziny i pozostawienie choćby krótkiego komentarza.